PKS Ruch II Kozłów - LKS Pogoń Ziemięcice: 1:2

Pogoń, w zapewne trudny dla niektórych zawodników niedzielny poranek, wyruszyła na mecz do dawno nieodwiedzanego Kozłowa. Spotkanie zapowiadało się ciekawie, bo Ruch po dwóch wysokich zwycięstwach liczył na kolejny korzystny wynik. Zawodnicy z Ziemięcic z kolei chcieli odwrócić fortunę po dwóch przygnębiających kolejkach. I to im się udało! Pierwszą bramkę w 35 minucie zdobył Damian Wróbel w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W drugiej połowie wprawdzie miejscowi doprowadzili do remisu dzięki bardzo ładnemu uderzeniu zza pola karnego, jednak to do Pogoni należało ostatnie słowo w tym meczu. A to za sprawą Grzegorza Szwedy, który idealnie zamknął dośrodkowanie z rzutu rożnego na 7 minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

W nadchodzący weekend do Ziemięcic zawita drużyna z Pławniowic, która do tej pory uzbierała komplet punktów w tym sezonie. Zapraszamy na to spotkanie w niedzielę o 16:00. Do zobaczenia!

Bramki: Damian Wróbel, Grzegorz Szweda