Ostatnie spotkania Pogoni

W ostatnich tygodniach Pogoń rozegrała 4 spotkania. Po wygranym meczu z Kozłowem, o którym pisaliśmy więcej na łamach serwisu, przyszły potyczki z Pławniowicami, Łączą, Rudzińcem oraz Pilchowicami.

Spotkanie z drużyną z Pławniowic odbyło się w Ziemięcicach i zakończyło porażką 1:2. Olimpia obie bramki zdobyła w drugiej połowie, a Pogoń zdołała odgryźć się tylko jednym golem w samej końcówce spotkania autorstwa Roberta Ostrowskiego. Całą drugą połowę spotkania gospodarze rozegrali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Grzegorza Szwedy w 42 minucie.

Wyjazd do Łączej na mecz z Leśnikiem miał przynieść zwycięstwo, niestety Pogoń nie wykorzystała swoich szans i spotkanie zakończyło się remisem 0:0.

Następnie rozegrane zostało awansem spotkanie z Amatorem Rudziniec, dnia 30 września w środowe popołudnie. Ten mecz w Ziemięcicach Pogoń rozpoczęła od mocnego uderzenia i bramki Roberta Kasperidusa w 6 minucie. Niestety do przerwy Amator zdołał wyjść na prowadzenie 2:1, a po przerwie przypieczętował zwycięstwo trzecią bramką.

W niedzielę 4 października gościliśmy słabo spisującą się w tym sezonie Victorię Pilchowice. To spotkanie przebiegło zgodnie z oczekiwaniami kibiców. W pierwszej połowie Pogoń prowadziła już 3:1, a w drugiej części spotkania obie drużyny zdobyły jeszcze po jednej bramce i mecz zakończył się wynikiem 4:2. Bramki dla Ziemięcic zdobywali Mateusz Roesner, Robert Kasperidus, Piotr Spende i Krzysztof Łabiak.

Dnia 11 października Pogoń będzie próbowała uzyskać korzystny wynik w Bojkowie. Mecz z tamtejszym Klubem Sportowym rozpocznie się o godzinie 15:00.

W najbliższym dniach postaramy się uzupełnić serwis o zdjęcia z rozegranych już spotkań, a od meczu z Bojkowem powinniśmy wrócić do regularnych relacji ze zmagań zawodników z Ziemięcic. Zapraszamy do regularnych odwiedzin!